ŠIRŠIŲ LIZDAS
Stovykla mamoms ir jų dukroms
Ar esi pasiruošusi susitikti su pačia savimi?
KODĖL ŠIRŠIŲ LIZDAS?
Mamos ir dukros ryšys išties ypatingas. Jei pagal tėčio modelį mergina renkasi sau vyrą, tai santykis su mama formuoja ją pačią. Kas atsitinka, kai susitinka dvi karalienės? Mažoji karalienė visada mokosi iš didžiosios, tad matyti elgesio modeliai, scenarijai, kalbėjimo maniera perimama ir tampa didesne ar mažesne mažosios karalienės dalimi.
„Širšių lizdas“ yra pirmoji stovykla Lietuvos stovyklų istorijoje, išskirtinai subalansuota dukroms ir jų mamoms. Viskas prasidėjo tarsi juokais. Vienos Vyrų kalvės lūkesčių seminaro metu, dalyvio, kuris šiuo metu jau ir pats yra Vyrų kalvės vadovas, žmona juokais paklausė, ar bus kas nors moterims. „Bus, bus, – atsakė Jurga, – Širšių lizdas“. O žodis, žinia, ne žvirblis… Mindaugas tada suabejojo pavadinimo pasirinkimu. Manė, jog jis nepakankamai aiškus. „Moterys tikrai supras“, – nuramino Jurga. Ir jos tikrai supranta.
Širšių lizdas gimė iš tikėjimo, kad per žaidimą, pokalbius, gyvą patyrimą ir buvimą kartu mamoms ir dukroms kur kas lengviau atrasti gilesnį ryšį, prisiminti santykių grožį ir svarbą, prisiminti, kas yra kokybiškas laikas kartu ir atlaikyti gyvenimo audras. Iš asmeninės patirties. Iš žinojimo, kaip gali būti sunku. Iš noro padėti suprasti ir sukurti kokybišką santykį, grįstą ne prisitaikymu, o pagarba ir atvirumu.
Stovyklos tikslas – išmokyti mamas ir dukras būti kartu, girdėti viena kitą, dalintis geromis ir blogomis patirtimis, priminti, kad jos vienos kitoms trokšta tik gero, tik jų priemonės skirtingos.
Trijų dienų patyrime taikome patirtinio ugdymo metodus, kuriuos kruopščiai renkamės pagal dalyvių amžių bei koreguojame pagal atvykusiųjų poreikius bei lūkesčius. Kiekvienas patyrimas – visiškai kitoks. Jei vieno savaitgalio metu kartu priašarojome kelias dėžutes servetėlių, tai dar nereiškia, kad ir kitame jų prireiks. Kiekviena stovykla turi savo nuotaiką, savo istorijas, savo įvykius, pakreipiančius veiklas vis kita vaga.
Peržiūrėti vaizdo įrašą iš stovyklos galite paspaudę ČIA.
ŠIRŠIŲ LIZDE JŪSŲ LAUKIA:
- Whatansietiški žaidimai ir bendri nuotykiai;
- Patirtinis žygis;
- Fotosesija, kurios rezultatai puoš namų sienas dar ilgus metus;
- Smagios rytinės mankštos;
- Kitų nuostabių mamų ir dukrų draugija;
- Nauji įrankiai, kaip bendrauti ir spręsti konfliktines situacijas.
KO REIKĖS STOVYKLOJE?
- patogių drabužių – veiksmui, poilsiui, mankštai, juokui, saulei, lietui, o svarbiausia – sau. Taip pat drabužių, kurių negaila sutepti;
- patogios aprangos mankštai;
- higienos reikmenų;
- šiltų kojinių ar šlepečių vaikščioti viduje;
- gertuvės ar buteliuko vandeniui;
- mėgstamo muzikos instrumento, jei tokį turite;
- sąsiuvinio ar užrašų knygelės bei rašymo priemonės;
- suknelės pasipuošti! Šiek tiek klosčių, spalvų ir raštų jaukumo dar niekad nepamaišė.
KADA PRADEDAME?
Renkamės penktadienio vakarą 18 val., o namo skirstomės sekmadienį 16 val.
KĄ SVARBU ŽINOTI?
Informacija dėl avanso: užpildę registracijos anketą į stovyklą gausite informaciją 150 Eur avansui sumokėti. Registracija tvirtinama tik gavus apmokėjimą.
Prieš stovyklą el. paštu gausite laišką su visa svarbiausia informacija.
DALYVIŲ AMŽIUS
Mažųjų Širšių laukiame nuo 7-erių metų – reikalingi minimalūs rašymo ir skaitymo gebėjimai.
O jei neturite savo dukros Širšės – atvykite su savo mama!
KOKIŲ SUSITARIMŲ LAIKOMĖS?
- Stovyklos organizatoriai privalo būti informuoti apie stovyklautojo (-os) sveikatos būklę, turėtas fizines traumas, turimas alergijas, netoleruojamus produktus, vartojamus vaistus.
- Auksinė Giria yra blaivi erdvė. Į stovyklą nevalia vežtis rūkalų, svaigalų, alkoholio.
- Namuose palikite visą maistą, saldumynus, energetinius ar tonizuojančius gėrimus, elektroninius prietaisus (telefonus, ausines, laidus ir t.t.) bei stalo žaidimus, kortas.
- Anksčiau išvykstant iš stovyklos privalu perspėti stovyklos organizatorius.
- Pasirašę stovyklautojo sutartį tėveliai/globėjai sutinka:
- leisti stovyklos personalui teikti stovyklos dalyviui būtinąją medicininę priežiūrą ir pagalbą;
- leisti stovyklos vadovams surinkti iš stovyklautojų visas elektronines priemones (telefonus, planšetes, ausines ir t.t.) ir saugoti jas iki stovyklos pabaigos;
- leisti stovyklos organizatoriui naudoti vaiko nuotraukas ir filmuotą medžiagą Whatansu veiklos pristatymui internete.
Pažeidinėjantys stovyklos susitarimus, rūkantys, darantys žalą stovyklavietei, joje esantiems asmenims ir kitaip netinkamai besielgiantys stovyklautojai gali būti pašalinti iš stovyklos be teisės susigrąžinti pinigus už neišbūtą laiką.
APIE MUS: Whatansu ieškome ryšio tarp laisvės pasirinkti ir atsakomybės, analizuojame poelgius, jų priežastis ir pasekmes, stipriname tarpusavio ryšius, auginame pagarbą ir dėkingumą. Žygiuojam. Žaidžiam. Dėkojam. Ginčijamės. Mėgaujamės. Dainuojam. Ilsinam nuvargusias kojas. Lepinam skrandžius. Šypsomės. Kvatojame. Mokomės pažinti iš naujo. Džiaugtis. Mylėti. Nesitikėti. Dar – nesistebėti niekuo. Priimti pasaulio dovanas išplėstom akim ir atvirom širdim. Būti kartu.
Daugiau informacijos el. paštu info@umma.lt arba tel. +370 (656) 59 108.
GYVENIMAS
Nameliuose, po 4 asmenis viename kambaryje. Nameliai šildomi.
MAITINIMAS
Subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 -5 kartus per dieną.
SAUGUMAS
Visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.
KO TIKĖTIS STOVYKLOJE?
JUS GALI TAIP PAT DOMINTI: